aktualninfo

2016

.

Dne 11.11.2016 nás navždy opustila paní Miluše Mikalová

Mistryně sportu, která jako závodnice pro Němčice vybojovala historicky první titul dorostenecké mistryně ČSSR a tři tituly mistryně ČSSR ve dvojicích.

Jako trenérka za 45 let činnosti vychovala spoustu úspěšných závodníků, kteří proslavili nejen tento opomíjený sport, ale i Němčice a Českou republiku.

Dlouhých 34 let působila jako předsedkyně oddílu krasojízdy TJ Stavební stroje Němčice nad Hanou.

.

Láska ke sportu, pevná vůle a nevšední obětavost ji zdobila po celý její život. Práce s mládeží ji naplňovala. Zapsala se nesmazatelně do historie české cyklistiky i do našich srdcí. Nás, kteří kdy šlápli do pedálů krasojezdeckého kola a vyslechli její rady, výtky či pochvaly. Nás, kteří i v budoucnu vždy po prvním úspěšném zvládnutí nového cviku navždy v uších uslyší její oblíbenou větu: „Tak, a teď to zopakuj ještě pětkrát“…

.

22.10.2016 - Němčice nad Hanou - Mistrovství ČR - krasojízda - výsledky

Trojnásobná Mistryně ČR - Adéla Přibylová

AP

Mistrovství České republiky v sálové cyklistice 2016 - Němčice nad Hanou

mcr

Po deseti letech náš krasojezdecký oddíl opět pořádá v Němčicích nad Hanou Mistrovství ČR elite. Organizační team přivítá šest nejlepších můžů a šest nejlepších žen v krasojízdě, ale i čtyři nejlepší družstva kolové ze Svitávky, Favoritu Brno a Plzně.

Za němčický oddíl nás bude reprezentovat juniorka Aneta Šiklingová, dvojnásobná Mistryně ČR Adéla Přibylová a stříbrní z ME 2015 ve dvojici Jaroslav Vrána s Adélou Přibylovou.

V Doprovodném programu se můžeme těšit na exhibiční vystoupení čtveřic a mažoretek DDM Orion Němčice nad Hanou. Mistryně Slovenska a medailistky z MS v Malajsii k nám přijedou z SKC Kolárovo.

Srdečně zveme všechny příznivce sálové cyklistiky a těšíme na Vás.

MČR 22.10.2016 - program

23.7.2016 - Východoevropský pohár - průběžné výsledky

23.7.2016 - Kolárovo - Východoevropský pohár - výsledky

Mistrovství ČR žáků - Horní Heršpice - výsledky

V sobotu 28.5.2016 dosáhli němčičtí krasojezdci skvělých úspěchů v žákovském finále Mistrovství ČR.

Martin Kouřil získal mistrovský titul v kategorii žáků jednotlivců a Miška Vosičková s Alenkou Florovou v kategorii žákyň dvojic.

Ve stejné kategorii získali mistrovské stříbro jejich oddílové kolegyně Terka Reháková a Petra Matoušková.

V kategorii žáků doplnil na stupních vítězů Martina Kouřila ještě bronzový Honza Buriánek a celkově pátý skončil Pavlík Bartošík.

V tradičně nejnabitější a nejvyrovnanější kategorii žaček, kde polovinu finálové desítky obsadily závodnice z Němčic, vybojovala skvělé druhé místo Alenka Florová.

Na pátém místě skončila Miška Vosičková, sedmá Helenka Pompová, osmá Kačka Vosičková a desátá Terka Reháková.

Opět se potvrdilo, že němčický oddíl patří k absolutní krasojezdecké špičce a úspěchy v žákovské kategorii jsou velkým příslibem do budoucna.

ME Baar Švýcarsko

baar

Sáloví cyklisté se ve dnech 6.- 7.5.2016 zúčastní Mistrovství Evropy juniorů ve švýcarském Baar.

V českých barvách bude reprezentovat nový Mistr republiky z našeho němčického oddílu Martin Kouřil a brněnský závodník Ondřej Hanzlíček.

V kolové budou bojovat o medaile Radim Vavruša a Filip Váňa ze Zlína.
Všem přejeme hodně úspěchů, ty nelepší výkony a šťastnou cestu!